Naše obytné vozidlá

CARADO T447

Novinka pre rok 2021. Polointegrované obytné auto, nemeckej výroby . Bezpečne a pohodlne odvezie a prenocuje 5 osôb. 

XGO DYNAMIC 35G

Obytné vozidlo Dynamic 35  typu alkovňa patrí k najpriestrannejším vozidlám svojho druhu. Ideálny pre kratšie presuny až štyroch dospelých a 2 detí, hlavne pre skúsenejších šoférov s možnosťou využívať priestranné postele v zadnej časti vozidla ako aj v časti alkovne. Výhodou je taktiež veľká kúpelňa a oddelenou sprchou a obrovská garáž aj pre skúter alebo menší motocykel.

CLEVER FLEX 636 KIDS

Obytné vozidlo (kamper) dodávkového typu s vynikajúcou ovládateľnosťou, ktoré je určené pre začínajúcich kamperistov s menšími skúsenosťami s vedením veľkých obytných vozidiel a pre tých, ktorí preferujú rýchle a časté presuny s pohodlným sedením aj pre cestujúcich vzadu. Vhodný aj na parkovanie v centrách veľkých miest,  ako aj v rekreačných oblastiach. Ideálny pre rodiny s 2 deťmi.

CARABUS 601 MQH

Obytné vozidlo (kamper) dodávkového typu, ktoré je určené pre začínajúcich kamperistov s menšími skúsenosťami s vedením veľkých obytných vozidiel a pre tých, ktorí preferujú rýchle a časté presuny s pohodlným sedením aj pre cestujúcich vzadu a s veľkou posteľou nad kabínou vodiča. Vhodný na parkovanie v centrách veľkých miest, aj v rekreačných oblastiach. Ideálny pre rodiny s 2 deťmi.

RENAULT 8 MIESTY

Novinka text doplnime coskoro